NM 2020 i Bodybuilding & Fitness – Resultater

Geir Tverdal
By Geir Tverdal november 21, 2020 10:27

NM 2020 i Bodybuilding & Fitness – Resultater

Bikinifitness Overall – Solveig Kjøren Gjelstad

Bikinifitness – 158

1 Plass: Solveig Kjøren Gjelstad Team Invictus
2 Plass: Charlotte Mentzoni Team Livefit
3 Plass: Christine Nielsen Team Fit2gether
4 Plass: Celine Furuseth Team Fit2gether
5 Plass: Trude Eriksen Kaliber FKK
6 Plass: Therese Løken Partner Fitness Team

Bikinifitness – 162

1 Plass: Andrea Gjesdal Team City 24/7
2 Plass: Alexandra Christine Eide Team Livefit
3 Plass: Sonja younesi Arghdeh Team Fit2gether
4 Plass: Nina Simonsen Kaliber FKK
5 Plass: Teresa Blancaflor Team Toppform
6 Plass: Debora Agnete Iversen Kaliber FKK

Bikinifitness – 166

1 Plass: Elva Run Sveinsdottir Team City 24/7
2 Plass: Tone Elise Olstad Team Fit2gether
3 Plass: Ingrid Matberg Team Invictus
4 Plass: Janne Huse Team Invictus
5 Plass: Anne Guttorm Team Fit2gether
6 Plass: Ninni Koeso Team Toppform

Bikinifitness – 169

1 Plass: Cathrine P hausvik Team Livefit
2 Plass: Izabela Gabriela Sandulow Lillesand Atletklubb
3 Plass: Line Langerud Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb
4 Plass: Ida Olufsen Rud Team Fit2gether
5 Plass: Sarah Sandsmark Team City 24/7
6 Plass: Josefine Zetterstrøm Team City 24/7

———————

Bikinifitness + 169

1 plass: Hanne Strifeldt Ittelin Team Fit2gether
2 Plass: Tina Johnsen Team Toppform
3 Plass: Stina Strengenes Team Fit2gether
4 Plass: Trine Gillebo Kaliber FKK
5 Plass: cecilie Myhre Team Toppform
6 Plass: Helene Sellesbakk Bjerke Kaliber FKK

Bikinifitness Junior – 166

1 Plass: Andrea Gjesdal Team City 24/7
2 Plass: Celine Furuseth Team Fit2gether
3 Plass: Elva Run Sveinsdottir Team City 24/7
4 Plass: Ninni Koeso Team Toppform
5 Plass: Melissa Alexandra Andersen Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb
6 Plass: Hilde Markussen Team Toppform

Bikinifitness Junior + 166

1 Plass: Stina Strengenes Team Fit2gether
2 Plass: Sarah Sandsmark Team City 24/7
3 Plass: Johanna Ustad Kaliber FKK
4 Plass: Josefine Zetterstrøm Team City 24/7
5 Plass: Kjersti Hannestad Team Toppform
6 Plass: Line Langerud Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb

Bikinifitness Master

1 Plass: Ina Frostrud Ekeberg Team Toppform
2 Plass: Tone Elise Olstad Team Fit2gether
3 Plass: Cecilie Myhre Team Toppform
4 Plass: Janne Huse Team Invictus
5 Plass: Teresa Blancaflor Team Toppform
6 Plass: Lena Johansen Team Toppform

Classic Bodybuilding Overall –  Stian Tangen

Classic Bodybuilding Junior

1 Plass: Stian Tangen Kaliber FKK

Classic Bodybuilding Master

1 Plass: John Christian Engelsen Lillesand Atletklubb
2 Plass: Arnfinn Benterud Team 24fitness

Classic Bodybuilding -175

1 Plass: Vebjørn Nettum Team 24fitness
2 Plass: Stian Tangen Kaliber FKK
3 Plass: John Christian Engelsen Lillesand Atletklubb

Classic Bodybuilding +175

1 Plass: Stian kristoffer Solgård Kaliber FKK
2 Plass: Niklas Tønjum Haralds gym
3 Plass: David Ewald Partner Fitness Team
4 Plass: Anders Koksvik Team Uno
5 Plass: Ahmad Alhitta Haralds gym
6 Plass: Arnfinn Benterud Team 24fitness

Bodybuilding Overall Petter Vindenes

Bodybuilding

1 Plass: Petter Vindenes Team 24fitness
2 Plass: Remi Røgeberg Team Fit2gether
3 Plass: Samuel Barjakli Team 24fitness
4 Plass: Mohamad Osmann Haralds gym

Bodybuilding Master

1 Plass: Remi Røgeberg Team Fit2gether

Womens Physique

1 Plass: Chatrine Lunde Team City 24/7

Mens Physique Overall – Randy Osei tutu

Mens Physique Junior – 174

1 plass: Håvard Kyvik Løkke Team City 24/7
2 plass: Marius Orrestad Team City 24/7
3 plass: Liaqat Khoshhalkheil Haralds gym
4 plass: Sharam Ibrahimi Haralds gym
5 plass: Pharanyu Khunthong Team Toppform

Mens Physique Junior + 174

1 plass: Hassan Aden Gudow Kaliber FKK ORANSJE
2 plass: Marius Ellingsen Partner Fitness Team
3 plass: Cato Frahm Jensen Team City 24/7 ORANSJE
4 plass: Salaheddin Fakhryad Team City 24/7
5 plass: Andreas Garnes Nilsen Team Toppform ORANSJE
6 plass: Sondre Grannes Team City 24/7

Mens Physique Master

1 plass: Khanh Dang Partner Fitness Team
2 plass: Eduardo Da Silva Team Toppform
3 plass: Petter Valvik Team City 24/7
5 plass: Kenth Are Karlsen Team Toppform
4 plass: Svein Harald Mørkve Team Livefit
6 plass: Perodd Tessem Kaliber FKK

Mens Physique – 182

1 plass: Randy Osei tutu Kaliber FKK
2 plass: Kristoffer Bjørndal Team Livefit
3 plass: Marcus Weider Team 24fitness
4 plass: Fredrik Hanssen Team Livefit
5 plass: Magnus Gunneng Team Binspired
6 plass: Oray Korkmaz Team 24fitness

Mens Physique + 182

1 plass: Ola Norman Team 24fitness
2 plass: Hassan Aden Gudow Kaliber FKK
3 plass: Andreas Trønnes Kaliber FKK
4 plass: Ernestas Svedkauskas Team Toppform
5 plass: Kim Richard Mevatne Team Toppform
6 plass: Svein Harald Mørkve Team Livefit

Mens Physique – 173

1 Plass: Ronnaphum Angkaew Team 24fitness
2 Plass: Khanh Dang Partner Fitness Team
3 Plass: Shazad Ashraf Haralds gym
4 Plass: Håvard Kyvik Løkke Team City 24/7
5 plass: Petter Valvik Team City 24/7
6 plass: Pharanyu Khunthong Team Toppform

Mens Physique – 176

1 plass: Eduardo Da Silva Team Toppform
2 plass: Marius Ellingsen Partner Fitness Team
3 plass: Cato Frahm Jensen Team City 24/7
4 plass: Dorel Ilenut Halosta Team Livefit
5 plass: Elxat Tayir Haralds gym
6 plass: Salaheddin Fakhryad Team City 24/7

Bodyfitness Overall – Ailin-Mari Høidahl Bøe

Bodyfitness – 168

1 Plass: Monica Foss Team Toppform
2 Plass: Elin Bergstrøm Team City 24/7
3 Plass: Susanne Storhaug Kaliber FKK
4 Plass: Ingunn Søiland Team City 24/7
5 Plass: Margunn Tysnes Kjærland Kaliber FKK
6 Plass: Mette Canning Team 24fitness

Bodyfitness + 168

1 Plass: Ailin-Mari Høidahl Bøe Team Invictus
2 Plass: Charlotte Sollien Moe Team Fit2gether
3 Plass: Andrea Olsen Lillesand Atletklubb
4 Plass: Anette Dahle Team City 24/7

Bodyfitness master

1 Plass: Monica Foss Team Toppform
2 Plass: Anette Dahle Team City 24/7
3 Plass: Siri Merete Andreassen Partner Fitness Team
4 Plass: Ingunn Søiland Team City 24/7
5 Plass: Margunn Tysnes Kjærland Kaliber FKK
6 Plass: Mette Canning Team 24fitness

Classic Physique

1 Plass: Runar Jåtten Team City 24/7
2 Plass: Khaibar Jabarkhil Team 24fitness
3 Plass: Vetle Pedersen Team Invictus
4 Plass: Nor Sultani Haralds gym
5 Plass: Bjørn Ivar Lunde Team City 24/7

Classic Physique Junior

1 Plass: Vetle Pedersen Team Invictus

Mixed Pairs

1 Plass: Ailin-Mari Høidahl Bøe & Vetle Pedersen Team Invictus
2 Plass: Andrea Olsen & John Christian Engelsen Lillesand Atletklubb

Geir Tverdal
By Geir Tverdal november 21, 2020 10:27

Kommentarer