NM i Bodybuilding & Fitness 2021 – Resultater

Mens Physique -173

1 plass: Andreas Hveem / Team 24 Fitness
2 plass: Murtadha Azam / Haralds Gym
3 plass: Ole Finkenhagen / Porsgrunn Fitness og Body Building
4 plass: Tucker Sedmak / Royal Fitnessklubb
5 plass: Arve Kristoffersen / Team Invictus
6 plass: Jason Jyrwa / Edvartsen Athletes

Mens Physique -176

1 plass: Nasradin Zakaria / Team Toppform
2 plass: Mathias Tinberg / Fit4flex
3 plass: Kais Karimi / Haralds Gym
4 plass: Eduardo Da Silva / Team Toppform
5 plass: Marcus Nikolaisen / Team Toppform
6 plass: Dorel Ilenut Halosta / Team LiveFit

Mens Physique -179

1 plass: Jørn Alexander Rønåsen / Haralds Gym
2 plass: Preben Pedersen / Kaliber Gym FKK
3 plass: Zakaria Yusuf / Haralds Gym
4 plass: Smail Pidic / Team City 24/7
5 plass: Ole Marius Hoff Braarud / Fit4flex
6 plass: Ahmad Alhitta / Haralds Gym

Mens Physique -182

1 plass: Randy Osei Tutu / Kaliber Gym FKK
2 plass: Kristoffer Bjørndal / Team LiveFit
3 plass: Oray Korkmaz / Team 24Fitness
4 plass: Marius Adamantum Gangmark / Royal Fitnessklubb
5 plass: Fredrik Hanssen / Team LiveFit
6 plass: Jesper Andreassen / Haralds Gym

Mens Physique +182

1 plass: Patryk Orzechowski / Team 24 Fitness
2 plass: Hassan Adan Gudow / Edvartsen Athletes
3 plass: Magnus Rasmussen / Team 24Fitness
4 plass: Nikolay Løvlien / Team Toppform
5 plass: Henrik Hagen / Team Toppfom
6 plass: Tommy Austdal / Team City 24/7

Mens Physique Junior Åpen

1 plass: Kais Karimi / Haralds Gym
2 plass: Tucker Sedmak / Royal Fitnessklubb
3 plass: André Bergan / Team City 24/7
4 plass: Marius Ellingsen / Partner Fitness Team
5 plass: Ahmad Athir / Team Toppform
6 plass: Kristoffer von Brandis / Team City24/7

Mens Physique Master Åpen

1 plass: Eduardo Da Silva / Team Toppform
2 plass: Arve Kristoffersen / Team Invictus
3 plass: Rune Bjerkedal / Edvartsen Athletes
4 plass: Per-Øyvind Skøien / Team Vitality
5 plass: Remy Klemetsen / Team City 24/7
6 plass: John Fredrik Bergmann / Fit4flex

Mens Physique Overall- Randy Osei Tutu

Womens Wellness Åpen

1 plass: Tahimi Cedeno Daudinot / Haralds Gym
2 plass: Golshan Khajegiri / Team City 24/7

Classic Bodybuilding -171

1 plass: Azim Haidari / Team 24Fitness
2 plass: Willy Toft / Team 24Fitness
3 plass: Omar Khaled Taheni / Team 24Fitness

Classic Bodybuilding +171

1 plass: Ole Øverland / Kaliber Gym FKK
2 plass: Roger Holsether / Team 24Fitness
3 plass: Mikkel Kolstad / Team 24Fitness
4 plass: Alexander Holtan / Fit4flex
5 plass: Nico Dekke / Team 24Fitness

Classic Bodybuilding Master Åpen

1 plass: Roger Holsether / Team 24Fitness
2 plass: Terje Dokken / Team 24Fitness
3 plass: Kenneth Hidle / Team Lifestyle Stavnger

Classic Bodybuilding Overall – Ole Øverland

Bodyfitness -163

1 plass: Elise Dahl-Hansen / Team Elite
2 plass: Anne Kari Aarskog / Team City 24/7 /
3 plass: Elma Tharaldsen / Team Vitality /
4 plass: Sjante (Jeanette) Hansen / Fit4flex
5 plass: Thea Susanne Lihus Isaksen/ Team 24Fitness /
6 plass: Brynhild Renå / Edvartsen Athletes /
7 plass: Marita Louise Landrø / Team Invictus /

Bodyfitness +163

1 plass: Tina Stranden / Team Fit2gether
2 plass: Ailin-Mari Høldahl Bøe / Team Invictus
3 plass: Jeanette Walle / Team Elite
4 plass: Siri Andreassen / Team 24Fitness
5 plass: Line Klevedal / Team LiveFit
6 plass: Heidi Sørensen Egstad / Team Vitality

Bodyfitness Master Åpen

1 plass: Tina Stranden / Team Fit2gether
2 plass: Siri Andreassen / Team 24Fitness
3 plass: Anette Tollefsen / Porsgrunn Fitness og Body
4 plass: Line Klevedal / Team LiveFit
5 plass: Elma Tharaldsen / Team Vitality
6 plass: Heidi Sørensen Egstad / Team Vitality

Bodyfitness overall – Elise Dahl-Hansen

Bodybuilding -90

1 plass: Marius Osmundsen / Haralds Gym
2 plass: Lasse Sørdahl / Team 24Fitness
3 plass: Kim Teigen / Colosseum KK
4 plass: Stig Ove Jansen / Team City 24/7

Bodybuilding +90

1 plass: Jørgen Corneliussen / Team 24Fitness
2 plass: Mark Nairn / Team City 24/7
3 plass: Rolf Gustavsen / Team Lifestyle Stavanger
4 plass: Thomas Wolden / Haralds Gym

Bodybuilding Master Åpen

1 plass: Jørgen Corneliussen / Team 24Fitness
2 plass: Mark Nairn / Team City 24/7
3 plass: Rolf Gustavsen / Team Lifestyle Stavanger
4 plass: Thomas Wolden / Haralds Gym
5 plass: Lasse Sørdahl / Team 24Fitness
6 plass: Tom Ivar Hornnes / Team 24Fitness

Bodybuilding Overall – Marius Osmundsen

Womens Physique Åpen

1 plass: Inger Merethe Walle / Team Vitality
2 plass: Jannicke Kirkelund / Team Toppform
3 plass: Natasha Artis / Team City 24/7

Classic Physique Åpen

1 plass: Patrik Eriksen / Colosseum KK /
2 plass: Remi Antonsen / Haralds Gym
3 plass: Steffen Aarseth / Haralds Gym /
4 plass: Robin Solem / Team 24Fitness

Classic Physique Junior Åpen

1 plass: Steffen Aarseth / Haralds Gym
2 plass: Robin Solem / Team 24Fitness

Bikinifitness -162

1 plass: Solveig Kjøren Gjelstad / Team Invictus /
2 plass: Remet Elinor Svedin / Team Fit2gether /
3 plass: Maren Gran / Haralds Gym /
4 plass: Christine Holmen / Team Fit2gether /
5 plass: Alexandra Eide / Teeam LiveFit /
6 plass: Benedichte Olsen / Team LiveFit /
7 plass: Helene Helmikstøl / Team Lifestyle Stavanger /
8 plass: Lavin Vahlmish / Haralds Gym

Bikinifitness -166

1 plass: Monica Nilsen / Team City 24/7 /
2 plass:  Kaltrina Radoniqi Haukebøe / Team City 24/7 /
3 plass: Malin Vestmo / Haralds Gym /
4 plass: Tone Elise Olstad / Team Fit2gether /
5 plass: Benedicte Lier de Bruyn / Haralds Gym /
6 plass: Stephanie Selena Bravo
7 plass: Karoline Thomassen / Team Toppform /
8 plass: Marit Volden Hamre / Team Toppform /
9 plass: Maikin Vedal / Partner Fitness Team /

Bikinifitness -172

1 plass: Amalie Fossland / Team Toppform /
2 plass:  Izabela Gabriela Sandulow / Lillesand Treningsstudio AK /
3  plass: Cecilie Myhre / Team Fit2gether /
4 plass: Celine Strømstad Hansen / Royal Fitnessklubb /
5 plass: Jowan Azizpour / Team Fit2gether /
6 plass: Maren Wangberg Rolien / Kaliber Gym FKK /
7 plass: Alla Mareet Eia / Team Lifestyle Stavanger /
8 plass: Sofie Karoline Sørensen / Team 24Fitness /
9 plass: Natalia Gazda / Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb /
10 plass:  Hanna Rasmussen / Team Invictus /
11 plass: Camilla Schjem Grimsgaard / Kaliber Gym FKK
12 plass: Camilla Steen-Fosnæs / Team Toppform
13 plass:  Iris Renate Nilsen / Team Elite /
14 plass: Lena Johansen / Team Toppform

Bikinifitness +172

1 Plass: Marina Flowers / Haralds Gym
2 Plass: Sanne Skrettingland / Team City 24/7 /
3 Plass: Thea Berntsen / Team Invictus
4 Plass:Una Martine Hangen / Team Invictus /
5 plass: Sunniva Torres / Team City 24/7
5 plass: Hanne-Mette Moen Steindal / Team LiveFit /
6 plass:  Ina Viken / Team Toppform
7 plass: Mai-Linn Treurniet / Team Invictus /
8 plass:  Guro Nerland / Team Fit2gether
9 plass: Elina Turka / Team Toppform /
10  plass:  Krisitne Olsen / Royal Fitnessklubb

Bikinifitness Junior Åpen

1 plass:  Amalie Fossland / Team Toppform
2 plass:   Marina Flowers / Haralds Gym /
3 plass:  Celine Strømstad Hansen / Royal Fitnessklubb /
4 plass:  Sanne Skrettingland / Team City 24/7
5 plass:  Maren Gran / Haralds Gym /
6 plass:  Christine Holmen / Team Fit2gether /
7 plass:   Benedicte Lier de Bruyn / Haralds Gym
8 plass:  hea Berntsen / Team Invictus /
9 plass:  Hanna Rasmussen / Team Invictus
10 plass:  Mai-Linn Treurniet / Team Invictus /
11 plass: Natalia Gazda / Porsgrunn Fitness og BodyBuilding Klubb /
12 plass: Elina Turka / Team Toppform /
13 plass:  Maikin Vedal / Partner Fitness Team

Bikinifitness Master Åpen

1 plass: Cecilie Myhre / Team Fit2gether /
2 plass: Jowan Azizpour / Team Fit2gether /
3 Tone Elise Olstad / Team Fit2gether /
4 plass: Sunniva Torres / Team City 24/7 /
5 plass: Alla Mareet Eia / Team Lifestyle Stavanger /
6 plass: Janne Krisitn Eide / Haralds Gym /
7 plass:  Gry Flage Eriksen / Team Vittality /
8 plass:  Guro Nerland / Team Fit2gether /
9 plass:   Camilla Steen-Fosnæs / Team Toppform /
10 plass: Lavin Vahlmish / Haralds Gym /
11 plass:  Iveta Solovjova / Team LiveFit
12 plass:  Lena Johansen / Team Toppform /
13 plass:  Lene Øien / Team Invictus /
14 plass:  ris Renate Nilsen / Team Elite
15 plass:  June Andresen / Fitness Evolution /

Bikinifitness Overall – Solveig Kjøren Gjelstad

Del:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Epost

Del:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email