Sandefjord open 2021- Resultater

Bikinifitness Overall – Remet Elinor Svedin

Bikinifitness Junior Åpen klasse

1 plass: Christine Holmen / Team Fit2gether
2 plass: Amalie Fossland / Team Toppform
3 plass: Celine Strømstad Hansen / Royal Fitnessklubb
4 plass: Benedicte Lier de Bruyn / Haralds Gym
5 plass: Hanna Rasmussen / Team Invictus
6 plass: Natalia Gazda / Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb

Bikinifitness Debutant -166

1 plass: Maren Gran / Haralds Gym
2 plass: Monica Nilsen / Team City 24/7
3 plass: Caroline Eggen / Haralds Gym
4 plass: Helene Helmikstøl / Team Lifestyle Stavanger
5 plass: Benedichte Olsen / Team LiveFit
6 plass: Maiken Vedal / Partner Fitness Team

Bikinifitness Debutant -172

1 plass: Alla Maaret Eia / Team Lifestyle Stavanger
2 plass: Jane Kristin Eide / Haralds Gym
3 plass: Sofie Karoline Sørensen / Team 24Fitness
4 plass: Camilla Schjem Grimsgaard / Kaliber Gym FKK
5 plass: Kristina Larsbråten / Kaliber Gym FKK

Bikinifitness Debutant +172

1 plass: Sanne Skrettingland / Team City 24/7
2 plass: Marina Flowers / Haralds Gym
3 plass: Thea Berntsen / Team Invictus
4 plass: Mai-Linn Treurniet / Team Invictus
5 plass: Hanne-Mette Moen Steindal / Team LiveFit
6 plass: Una Martine Hagen / Team Invictus

Bikinifitness Master Åpen klasse

1 plass: Cecilie Myhre / Team Fit2gether
2 plass: Tone Elise Olstad / Team Fit2gether
3 plass: Jowan Azizpour / Team Fit2gether
4 plass: Guro Nerland / Team Fit2gether
5 plass: Camilla Rosen / Team Sverige
6 plass: Gry Flage Eriksen / Team Vitality

Bikinifitness -162

1 plass: Remet Elinor Svedin / Team Fit2gether
2 plass: Solveig Kjøren Gjelstad / Team Invictus
3 plass: Alexandra Eide / Team LiveFit
4 plass: Maria Walldén / Team Sverige
5 plass: Vanja Karlsen / Team Invictus

Bikinifitness -169

1 plass: Izabela Gabriela Sandulow / Lillesand Treningsstudio AK
2 plass: Kaltrina Radoniqi Haukebøe / Team City 24/7
3 plass: Karoline Thomassen / Team Toppform
4 plass: Stephanie Selena Bravo Sund / Team LiveFit
5 plass: Marit Volden Hamre / Team Toppform
6 plass: Malin Vestmo / Haralds Gym

Bikinifitness +169

1 plass: Emma Eriksson / Team Sverige
2 plass: Maren Wangberg Rolien / Kaliber Gym FKK
3 plass: Ina Viken / Team Toppform
4 plass: Elina Turka / Team Toppform

Bodyfitness Master Åpen klasse

1 plass: Tina Stranden / Team Fit2gether
2 plass:  Siri Andreassen / Team 24Fitness
3 plass:  Pernilla  Valsinger / Team Sverige
4 plass:  Methe Ehmsen / Team Danmark
5 plass:  Jeanette Hansen / Fit4flex
6 plass:  Elma Tharaldsen / Team Vitality

Bodyfitness Debutant Åpen klasse

1 plass: Jeanette Walle / Team Elite
2 plass: Elise Dahl-Hansen / Team Elite
3 plass: Anne Kari Aarskog / Team City 24/7
4 plass: Thea Susanne Lihus Isaksen / Team 24Fitness
5 plass: Julia Bryne / Team Elite
6 plass: Brynhild Renå / Edvartsen Athletes

Bodybuilding Overall – Jørgen Corneliussen

 Bodybuilding Master Åpen klasse

1 plass: Jørgen Corneliussen / Team 24Fitness
2 plass: Lasse Sørdal / Team 24Fitness

Classic Bodybuilding Overall – Ole Øverland

Classic Bodybuilding Debutant Åpen klasse

1 plass: Ole Øverland / Kaliber Gyn FKK
2 plass: Azim Haidari / Team 24Fitness
3 plass: Tor Høyne / Team 24Fitness
4 plass: Omar Khaled Taheni / Team 24Fitness
5 plass: Nico Dekke / Team 24Fitness

Classic Bodybuilding Åpen klasse

1 plass: Filip Wecek / Team Sverige
2 plass: Roger Holsether / Team 24Fitness
3 plass: Terje Dokken / Team 24Fitness
4 plass: Mikkel Kolstad / Team 24Fitness
5 plass: Alexander Holtan / Fit4flex

Classic Physique Åpen klasse

1 plass: Khaibar Jabakhil / Team 24Fitness
2 plass: Rasheed Barazi / Team Sverige
3 plass: Steffen Aarseth / Haralds Gym
4 plass: Robin Solem / Team 24Fitness
5 plass: Remi Antonsen / Haralds Gym
6 plass:  Glenn Solheim / Team 24Fitness
7  plass:  Baktash Fazli / Team 24Fitness

Womens Wellness Åpen klasse

1 plass: Jessica Jenifer Pap / Tam Sverige
2 plass: Linn Blomberg / Team Sverige
3 plass: Tahimi Cedeno Daudinot / Haralds Gym
4 plass: Golshan Khajegiri / Team City 24/7

Bodybuilding Åpen klasse

1 plass: Marius Osmundsen / Haralds Gym
2 plass: Martin Troive / Team Sverige
3 plass: Stig Ove Jansen / Team City 24/7
4 plass: Willy Toft / Team 24Fitness
5 plass: Steinar Larsen / Team 24Fitness
6 plass: Kim Teigen / Colosseum KK

Mens Physique overall: Randy Osei Tutu

Mens Physique Junior Åpen klasse

1 plass: Kais Karimi / Haralds Gym
2 plass: André Bergan / Team City 24/7
3 plass: Tucker Sedmak / Royal Fitnessklubb
4 plass: Marius Ellingsen / Partner Fitness Team
5 plass: Athir Ahmed / Team Toppform
6 plass: Nasrullah Mosazada / Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb

Mens Physique Master Åpen klasse

1 plass: Remy Klemetsen / Team City 24/7
2 plass: John Fredrik Bergmann / Fit4flex
3 plass: Per-Øyvind Skøien / Team Vitality
4 plass: Rune Bjørkedal / Edvartsen Athletes
5 plass: Frode Flage Eriksen / Team Vitality
6 plass: Nils Harald Moe / Team 24Fitness

Mens Physique Debutant -179

1 plass: Mathias Tinberg / Fit4flex
2 plass: Tveit Torkjell / Haralds Gym
3 plass: Carl Bergli / Team 24Fitness
4 plass: Irshad Zahid / Haralds Gym
5 plass: Kristoffer von Brandis / Team City 24/7
6 plass: Thorbjørn Lerø / Haralds Gym

Mens Physique Debutant +179

1 plass: Patryk Orzechowski / Team 24Fitness
2 plass: Magnus Kjerstad / Team 24Fitness
3 plass: Magnus Rasmussen / Team 24Fitness
4 plass: Pål Mastervik / Kaliber Gym FKK
5 plass: Amar Abideen / Kaliber Gyn FKK
6 plass: Jesper Andreassen / Haralds Gym

Mens Physique -176

1 plass: Filip Dimitrov / Team Sverige
2 plass: Ole Finkenhagen / Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb
3 plass: Marcus Nikolaisen / Team Toppform
4 plass: Andreas Hveem / Team 24Fitness
5 plass: Aryan Salehi / Kaliber Gym FKK
6 plass: obertas Razmus / Team City 24/7

Mens Physique -182

1 plass: Randy Osei Tutu / kaliber Gym FKK
2 plass: Preben Pedersen / Kaliber Gym FKK
3 plass: Zakaria Yusuf / Haralds Gym
4 plass: Marcus Sandberg / Team Sverige
5 plass: Joachim Al Hauari / Team 24Fitness
6 plass: Alf Inge Knudtsen / Kaliber Gym FKK

Mens Physique +182

1 plass: Hassan Aden Gudow / Edvartsen Athletes
2 plass: Nicolay Løvlien / Team Toppform
3 plass: Per Eivind Støre Evensen / Team Toppform
4 plass: Henrik Hagen / Team Toppform
5 plass: Stian Johannessen / Team Fit2gether

Womens Physique

1 plass: Jannicke Kirkelund / Team Toppform
2 plass: Inger Merethe Walle / Team Vitality
3 plass: Natasha Artis / Team City 24/7

Del:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Epost

Del:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email